O-Shot – Orgasm shot

UMÓW WIZYTĘ
O-shot to zabieg poprawiający jakość i komfort życia intymnego intensyfikując doznania. Dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego (PRP) lub fibryny bogatopłytkowej okolice łechtaczki stają się wrażliwsze i podatniejsze na stymulację.
Na czym polega O-shot?
O-shot, określany również jako zastrzyk orgazmu, to zabieg, który polega na podaniu osocza lub fibryny poprzez odpowiednie odwirowanie pobranej krwi żylnej, przy użyciu właściwych do tego zestawów, w okolice łechtaczki oraz do przedniej ściany pochwy. Zasadne jest również podanie osocza w okolice suchych, pękających i zanikowych tkanek. Zabieg ma na celu przebudowę naczyń krwionośnych oraz połączeń nerwowych, dzięki czemu wzrasta intensywność doznań czuciowych oraz możliwość przeżywania silniejszych orgazmów. Osocze bogatopłytkowe pobudza również tkanki do odnowy i regeneracji, a także wzmacnia krążenie krwi w okolicach intymnych, minimalizuje stany zapalne oraz uelastycznia, nawilża i odżywia komórki.
 
O-shot to zabieg, który może być wykonywany jednoczasowo z innymi zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej lub estetycznej.
 
Indywidualne czynniki i anatomiczne uwarunkowania mogą powodować problemy z prowadzeniem satysfakcjonującego życia seksualnego oraz doprowadzić do trudności związanych ze współżyciem i osiąganiem orgazmów. Czerpanie pełnej satysfakcji z seksu utrudniają zmiany poporodowe, menopauza, nieprawidłowości anatomiczne narządu rodnego oraz brak kurczliwości mięśni dna miednicy czy urazy pochwy. Czynniki te nie tylko utrudniają, ale nierzadko nawet uniemożliwiają osiąganie orgazmu i przyczyniają się do spadku libido. Kobietom zmagającym się z tego typu problemami, zalecany jest zabieg z zakresu nieinwazyjnej ginekologii plastycznej – Orgasm-shot.
 
Wskazania:
- zaburzenie libido
-ból w trakcie seksu
- braku orgazmu
- nawracające stany zapalne sromu
- suchość pochwy związana z menopauzą
- atrofia warg sromowych
- wiotka i sucha skóra okolic intymnych
Orgasm-shot wskazany jest również kobietom, które chcą wzmocnić efekt terapii laserowej czy HIFU.
 
Przeciwwskazania:
- ciąża
- choroba nowotworowa sromu i okolicy łechtaczkowej
- zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- infekcja okolic intymnych
Zalecenia przed zabiegiem
Jak przygotować się do zabiegu Orgasm-shot? Zalecane jest, aby pacjentka na godzinę przed zabiegiem wypiła ok 1,5-2 l wody.
 
Do zabiegu nie jest wymagana wcześniejsza konsultacja ginekologiczna, choć w naszej klinice przed każdym zabiegiem ginekologii estetycznej wykonywane jest badanie ginekologiczne oraz przeprowadzony dokładny wywiad medyczny.
 
Jak wygląda zabieg O-shot? 
Zabieg Orgasm-shot przebiega w trzech etapach, na które składa się:
1) pobranie krwi żylnej,
2) odwirowanie krwi,
3) ostrzyknięcie okolicy łechtaczki oraz przedniej ściany pochwy, a niekiedy przedsionka pochwy.
Do zabiegu konieczne jest pobranie ok. 8 ml krwi, z której przygotowywane jest osocze poprzez odwirowanie. Okolica zabiegowa jest znieczulana specjalną maścią, następnie dochodzi do ostrzyknięcia okolic intymnych.
 
Ile trwa zabieg O-shot? 
Cała procedura – pobieranie, odwirowywanie i ostrzyknięcie okolicy łechtaczki – trwa około 40 minut.
 
Okres pooperacyjny/pozabiegowy
Po zabiegu pacjentka od razu może wrócić do domu i codziennych czynności.
 
Efekty zabiegu nie są wyczuwalne od razu, należy na nie poczekać około 2-4 tygodni w zależności od osobniczych predyspozycji. W tym czasie czynniki wzrostu zawarte w osoczu oraz komórki macierzyste znajdujące się w fibrynie mają za zadanie poprawić ukrwienie i unerwienie miejsc wrażliwych erogennie oraz pobudzić fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.
 
Najczęściej zadawane pytania
 
Czy zabieg O-shot jest bezpieczny?
Orgasm-shot to bezpieczny zabieg. Przyczynia się do tego jego immunologiczna neutralność (procedura ostrzyknięcia osoczem bogatopłytkowym, który jest własnym materiałem). Nie ma zatem obaw o wystąpienie reakcji alergicznej i niepożądanych skutków ubocznych.
 
Czy efekt zabiegu O-shot jest trwały?
Efekty ostrzyknięcia łechtaczki osoczem bogatopłytkowym utrzymują się indywidualnie do około roku. Z tego względu procedurę warto powtórzyć dla wzmocnienia i podtrzymania efektu.
 

NASI SPECJALIŚCI

ZOBACZ WSZYSTKICH >

Michał Barwijuk

Współwłaściciel i założyciel Bali Clinic.
Ginekolog i chirurg plastyczny. Specjalista położnictwa i ginekologii. Szkoleniowiec i wykładowca.

POZNAJ CENNIK NASZYCH ZABIEGÓW

ZOBACZ WIĘCEJ