SONOQUEEN - HIFU

UMÓW WIZYTĘ
SonoQueen to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Ultradźwięki wnikają do skóry właściwej, tkanki podskórnej oraz powięzi mięśniowej, co skutkuje produkcją nowego kolagenu, regeneracją zwiotczałych włókien kolagenowych oraz obkurczeniem tkanek. Efektem zabiegu jest ujędrnienie oraz wzrost napięcia skóry, możliwe jest także uzyskanie efektu wyszczuplenia.
 
Zabieg jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

 

Sama procedura jest zwykle bezbolesna oraz komfortowa dla pacjenta. Zazwyczaj pacjent odczuwa jedynie ciepło w miejscu objętym leczeniem.

 

Częstotliwość oraz ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, jednak zwykle przeprowadzamy serię od 1 do 3 zabiegów w odstępach 3-4 miesięcy. Pierwsze efekty zabiegu zwykle widoczne są od razu, natomiast dalsze ujawniają się stopniowo w okresie około 3 miesięcy od jego wykonania.

 

Niewątpliwą zaletą SonoQueen jest brak okresu rekonwalescencji, co pozwala na skorzystanie z tej metody nawet najbardziej zajętym pacjentom i pacjentkom.
 
Wskazania:
- lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
- lifting powiek
- likwidacja podwójnego podbródka
- wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
- ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała
- wyszczuplenie ciała
 
 

NASI SPECJALIŚCI

ZOBACZ WSZYSTKICH >

Mariusz Borkowski

Doktor nauk medycznych. Lekarz medycyny estetycznej. Specjalista psychiatrii. Wykładowca i szkoleniowiec.

POZNAJ CENNIK NASZYCH ZABIEGÓW

ZOBACZ WIĘCEJ