Aleksandra Anna Gołębiowska

Specjalista dermatologii i wenerologii. Lekarz Medycyny Estetycznej. Wykładowca.

Dr Aleksandra Gołębiowska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologicznej WUM, gdzie jako wieloletni pracownik zajmowała się leczeniem chorób dermatologicznych oraz prowadziła zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division i Wydziału Nauk o Zdrowiu. 

Przez 11 lat pracowała w jednej z największych klinik w Warszawie, gdzie nabyła doświadczenia zarówno w dermatologii klinicznej jak i zabiegowej oraz medycynie estetycznej.

W codziennej pracy dr Gołębiowska specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, dermoskopii oraz w zabiegach z zakresu dermatochirurgii, kriochirurgii a także medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Dr Gołębiowska kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta a jej celem w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej jest wydobycie i utrzymanie naturalnego piękna a także prewencja procesów starzenia się skóry.

Dr Gołębiowska stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu zarówno medycyny estetycznej, jak i dermatologii.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.